KIDS (4 – 6 LAT)

Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. Podobnie z pierwszym kontaktem z językiem obcym. Pozytywy start nauki języka to szansa na to, aby Twoje dziecko z entuzjazmem i pełne chęci tę naukę kontynuowało w przyszłości. Kurs Energy Kids jest zaprojektowany w taki sposób, aby młodzi adepci języka obcego sami prosili o więcej.

Jak działamy?

Zajęcia w tej grupie wiekowej prowadzone w formie zabawy z jednoczesnym zaznajamianiem dzieci ze słownictwem języka obcego. Nowy materiał prezentowany jest w formie opowiadań, filmów, gier oraz quizów interaktywnych, które dzieci rozwiązują samodzielnie lub w grupach. Oprócz poznawania języka obcego, zajęcia rozwijają również zdolności komunikacyjne. Dzięki zastosowaniu materiałów audio-wizualnych oraz interaktywnego sprzętu młodzi kursanci aktywniej uczestniczą w zajęciach i chętnie na nie uczęszczają.

Każda lekcja to nowa przygoda

Każda lekcja to dla dziecka kolejna przygoda, podczas której podświadomie „koduje” ogromną ilość informacji, świetnie się przy tym bawiąc. Podczas tej fascynującej przygody „podstępnie” uczymy wymowy i rozumienia podstawowych słów i zwrotów w języku obcym. Aby jeszcze bardziej urozmaicić czas spędzony w naszej szkole, zajęcia składają się z następujących po sobie modułów (różne gry, zabawy, quizy). Dzięki temu na naszych lekcjach cały czas „coś się dzieje”!

Dlaczego to działa?

Dzieci w tym wieku posiadają naturalną zdolność przyswajania wiedzy pod warunkiem, że jest ona odpowiednio zaserwowana. Stosujemy m.in. sprawdzoną i skuteczną metodę Total Physical Response (TPR), w której dzieci uczą się języka „reagując całym ciałem”. Znacznie przyspiesza to proces zapamiętywania a zarazem jest bardzo atrakcyjnym zajęciem.

Nauka języka obcego w szkole Energy to ekscytujące przeżycie dla młodych kursantów i świetna inwestycja w rozwój i przyszłość Twojego dziecka!

Przyjdź osobiście a chętnie opowiemy o tym jak działamy!

Uwaga!!! Rodzice zostaną zobowiązani do regularnych powtórek materiału w postaci gier i zabaw z naszymi najmłodszymi kursantami. Jest to atrakcyjna i „pożyteczna” forma spędzania wolnego czasu z dziećmi, a jej efektem jest „bezbolesne” utrwalanie słówek i zwrotów.

>>>Więcej o naszych metodach i doświadczeniu<<<

>>>Więcej o technologiach jakie wykorzystujemy<<<

Szkoła językowa Energy, Czerwonak ul. Gdyńska 32