JUNIORS (6 – 12 LAT)

Na kursach Energy JUNIORS zajęcia organizowane są w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać naturalne w tym wieku predyspozycje dzieci do nauki języka obcego. Odpowiednio zaprezentowany materiał jest błyskawicznie przyswajany, a wszystko odbywa się w przyjaznej atmosferze. Dynamicznie prowadzone lekcje zwiększają zaangażowanie uczniów, a wprowadzenie quizów, gier edukacyjnych, zabaw i zadań grupowych sprawia, że są one nie tylko efektywne, ale też wyjątkowo atrakcyjne dla uczestników. Dzięki wykorzystaniu tablic interaktywnych i oprogramowaniu wspomagającemu zapamiętywanie, język obcy nie tylko szybciej wchodzi do głowy, ale także dzieci chętniej się uczą.

Nauka w taki sposób to przyjemność a zarazem wyjątkowo atrakcyjny i pożyteczny sposób spędzania czasu!!!

>>>Dowiedz się więcej o nowoczesnych  technologiach jakich używamy w naszej szkole<<<

Uczniowie dzieleni są na grupy w zależności od poziomu znajomości języka oraz wieku.

JUNIORS 1 I 2 (6 – 8 lat)

W zajęciach dominują gry i zabawy edukacyjne, a każda lekcja ma inną konstrukcję. Uczestnictwo jest dla dziecka ciekawą przygodą, podczas której nauczyciel “podstępnie” wpaja nowe słówka i zwroty.

JUNIORS 3 I 4 (9 – 10 lat)

W atrakcyjnej i dostosowanej do wieku formie zajęć równomiernie kształtujemy wszystkie sprawności językowe (rozumienie, mówienie, pisanie i czytanie). Kładziemy przy tym szczególny nacisk na praktyczny aspekt posługiwania się językiem.

JUNIORS 5 I 6 (11-13 lat)

Kurs jest tak skonstruowany, aby równomiernie rozwijał wszystkie sprawności językowe (rozumienie, mówienie, pisanie i czytanie). Dzięki nowocześnie wyposażonym salom lekcyjnym i dynamicznie prowadzonym zajęciom, nowy materiał jest błyskawicznie przyswajany.

>>>Więcej o naszych metodach i doświadczeniu<<<

Szkoła językowa Energy, Czerwonak ul. Gdyńska 32