DLACZEGO MY

Dzięki temu, że jesteśmy tuż obok nie musisz tracić czasu na dojazd do szkoły językowej! Z energią i pasją skutecznie uczymy języków obcych. Udowadniamy, że motywując, budując zaangażowanie i wzbudzając zainteresowanie, nauka języków może być przyjemnością. Jej efektem jest wówczas nie tylko szybkie przyswajanie materiału, ale chęć dalszego eksplorowania meandrów języka obcego.

Nasza metoda ma na swoim koncie już setki dzieci “zarażonych” energiczną nauką w szkołach Energy! Dowiedz się więcej – przyjdź osobiście do szkoły! Chętnie opowiemy o tym jak działamy.

Wyróżnia nas:

  • Nowoczesny interaktywny sprzęt.Wykorzystanie interaktywnych tablic i tabletów sprawia, że zajęcia są ciekawsze, a przyswajanie wiedzy bardziej efektywne. Badania naukowe potwierdziły skuteczność technologii, z których korzystamy – dowiedz się więcej.
  • Energicznie prowadzone zajęcia.Modułowa i nieszablonowa konstrukcja jednostek lekcyjnych sprawia, że lekcje są ciekawe, a uczniowie bardziej zaangażowani.
  • Dynamiczna kadra.Entuzjazm jest zaraźliwy i my to wykorzystujemy. Dzięki temu nasi uczniowie są bardziej zmotywowani i chętni do działania.
  • Dogodna lokalizacja.
  • Sprawdzone metody prowadzenia zajęć.Dzięki nim uczniowie są zaangażowani w trakcie zajęć oraz zmotywowani do dalszej pracy przygody (z nami nauka to nie praca ale przygoda). Zobacz więcej na stronie naszych siostrzanych szkół
  • Małe grupy.Zajęcia w grupach od 4 do 8 osób są gwarancją indywidualnego podejścia do każdego ucznia.
  • Przystępne ceny.Udowadniamy, że skuteczna nauka języka obcego nie musi być kosztowna. Oferujemy wiele promocji i zniżek.

Przyjdź porozmawiać a przekonasz się, że jesteśmy wyjątkową szkołą!

Szkoła językowa Energy, Czerwonak ul. Gdyńska 32